Premiera "Nocy Kupały" już 23 listopada!


Zazdrość, zdrada i kwiat paproci. Czy młoda szeptucha ocali miłość do Mieszka?


Wiecie jak to jest. To tylko dawna znajoma, on już nic do nie nie czuje, teraz liczysz się tylko ty, a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Gosia chciałaby w to wierzyć, ale trochę to trudne, gdy ukochany Mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie Ote. Zwłaszcza gdy ta okazuje się wcale nie tak martwa, jak przypuszczała Gosława. W dodatku Ote bardzo się nie podoba, że młoda szeptucha i Mieszko tak się do siebie zbliżyli. Nim ich uczucie zdąży się porządnie rozwinąć, między kochanków wkradnie się zazdrość.


Niestety, tysiącletnia rywalka to niejedyne zmartwienie Gosi. Zbliża się Noc Kupały, podczas której ma się wypełnić przeznaczenie szeptuchy. I choć Baba Jaga zaopatrzyła swoją podopieczną we wszystkie możliwe amulety i zaklęcia, Gosława ma złe przeczucia. Wprawdzie bogowie może i są gburowaci, ale przecież nie głupi. A przynajmniej tak im się wydaje.

Potężna dawka humoru, moc słowiańskich wierzeń i romans, jakiego jeszcze nie było.

Pozwól się oczarować miłosnej magii "Nocy Kupały"!Komentarze

 1. Już nie mogę się doczekać! Właśnie skończyłam drugi raz czytać "Szeptuchę" i kolejny raz całkowicie mnie oczarowała :) Będę odliczać dni do "Nocy Kupały"

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny prezent urodzinowy oraz idealna wiadomość na rozpoczęcie nowego dnia. Już nie mogę się doczekać, bo z samego opisu zapowiada się wspaniała lektura. Poza tym, okładka także jest niczego sobie :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nie mogę się doczekać! I ta okładka... Aż chce się czytać <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Jej to juz niedlugo . Czekam I czekam . Gdy Szeptucha sie skonczyla nie moglam uwierzyc ze w ciagu 3 dni tak szybko mi poszlo czulam rozczarowanie ze ksiazka gruba a tak szybko sie skonczyla . Napewno jak tylko sie ukaze . Noc kupały biegne po nią. .

  OdpowiedzUsuń
 5. Jej to juz niedlugo . Czekam I czekam . Gdy Szeptucha sie skonczyla nie moglam uwierzyc ze w ciagu 3 dni tak szybko mi poszlo czulam rozczarowanie ze ksiazka gruba a tak szybko sie skonczyla . Napewno jak tylko sie ukaze . Noc kupały biegne po nią. .

  OdpowiedzUsuń
 6. A będzie tez opcja kupienia ebooka? Mieszkam daleko od Polskich ksiazek a nie wiem czy wytrzymam rok

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja już mam tą książkę. Teraz tylko znaleść chwilkę i można zaczynać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam, 2 dni i już :( Czy będzie jakiś ciąg dalszy? Strasznie mnie ciekawi jak zadziałał napar na Gosię, i czy ukochany powróci, i czego będzie od niej oczekiwał bóg ognia?

  OdpowiedzUsuń
 9. Niesamowita ksiazka, ktora pokazuje ze nasza historia jest jeszcze ciekawsza niz hollywoodzkie hobbity:) polknelam ksiazke i nie moge doczekac sie nastepnej czesci

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie mogę się już doczekać kiedy pojawi się Źerca już bym ją chciała przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 11. Mnie również oczarowała ta książka i juz z niecierpliwością czekam na kolejną część. ..

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz