Zdjęcia portretowe do nowych książek


fot. Marcin Łobaczewski


Nadszedł ten moment! Mogę pochwalić się Wam niesamowitymi zdjęciami autorstwa Marcina Łobaczewskiego, które powstały 25 marca 2017 roku w "2016 Studio".

Jakiś czas temu wrzuciłam na profil na Facebooku i Instagramie małą próbkę zdjęć z backstage'u. Dzisiaj wreszcie podzielę się z Wami gotowymi fotografiami oraz oczywiście całą dokumentacją zza sceny :)

Zdjęcia: Marcin Łobaczewski.
Makijaż i stylizacja: Edyta Lola Piasecka
Studio: Paweł Krzywicki
Wsparcie duchowe i moralne: Paulina Panek - Jedlińska oraz Jan Zając
fot. Marcin Łobaczewski

fot. Marcin Łobaczewski

fot. Marcin Łobaczewski

A na koniec trochę zdjęć z "drugiej strony" :) 
Przede wszystkim trzeba nałożyć perfekcyjny makijaż, który będzie doskonale wyglądał na zdjęciach - Edyta Lola Piasecka była nieoceniona.
Jako, że na co dzień, nie licząc kredki do oczu, w ogóle się nie maluję, przyjemnie było ten jeden raz oddać się w ręce profesjonalistki.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Przez większą część zdjęć miałam spory problem, żeby powstrzymać uśmiech, który nie chciał zniknąć z mojej twarzy. Zdecydowanie nie jestem mistrzynią poważnych portretowych zdjęć.Jak sami widzicie - to nie takie proste zrobić dobre zdjęcie. Czasem potrzeba do tego kilku osób!
Co sądzicie o zdjęciach? Podobają się Wam? Na zakończenie zdradzę, że to nie koniec. Przede mną jeszcze sesja plenerowa, której już nie mogę się doczekać! Może tam będę się mogła uśmiechać od ucha do ucha :)Komentarze

 1. Pierwsze w wianku i drugie, to zaraz pod nim, są przecudowne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne stylizacje i zdjęcia! Jak dla mnie super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne , właśnie na trzech zdjęciach z czterech widać ten delikatny uśmiech i te pobadają mi się najbardziej . Ten tajemniczy uśmiech na okładce książki będzie się super prezentował .
  Świetne zdjęcia ! Czekam na więcej . Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia. 😃 czekam na więcej. 😃

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne! Mnie bardziej podobają się bez wianka ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz