Nowości i zapowiedzi jesienne :)


Czas na krótkie podsumowanie. Nie wychodziło mi regularne wstawianie postów na temat premier (spokojnie będę to nadrabiać), w związku z tym możecie teraz przeczytać jeden, wspólny. A czy tych premier będzie dużo? ;) Trochę o dziwo się ich uzbierało.

Przede wszystkim niedawno miało miejsce wznowienie moich starych powieści. Napisany przeze mnie piętnaście lat temu "Wilk" i jego kontynuacja "Wilczyca" ukazały się w zupełnie nowych okładkach. Trochę nowocześniejszych i bardziej młodzieżowych. Trochę więcej o treści znajdziecie w -> POST


Kolejne wznowienie, które także pojawiło się w sprzedaży 22.08.2018 to książka "Druga Szansa". Moja pierwsza powieść grozy. Opowiada o młodej dziewczynie, która budzi się w tajemniczym ośrodku Druga Szansa. Nie może sobie przypomnieć jak się nazywa, ani co się stało. Od pracowników dowiaduje się, że w wypadku zginęła cała jej rodzina, a ona w wyniku urazu głowy utraciła pamięć. Bohaterka stara się dociec, co jest prawdą, a co jedynie jej urojeniem.


Więcej o książce możecie dowiedzieć się z krótkiego nagrania na YouTube:


Następna książka, tak do końca nie jest książką. Nie jest jednak już wznowieniem, a premierą. 5 września w sprzedaży pojawił się "Nowy Sekretnik Szeptuchy". To gadżet, który spodoba się wszystkim fanom przygód Gosławy i Baby Jagi, bohaterek serii "Kwiat paproci". Zeszłoroczny "Sekretnik" podbił Wasze serca (więcej o nim pod linkiem -> POST), dlatego w tym roku wydajemy jego zupełnie nową część. W środku znajdziecie uniwersalny kalendarz, słowiański horoskop, przepisy na nalewki, zaklęcia, bestiariusz, psychotesty, słowiańskie bajki, a także fragmenty serii "Kwiat paproci".


 Kolejną premierą, a raczej dopiero jej zapowiedzią, którą mogę się Wam pochwalić jest powieść "Paranoja". To kontynuacja losów bohaterów znanych Wam z pierwszej części cyklu pt. "Obsesja". W tym tomie bohaterowie będą musieli rozwiązać nową zagadkę kryminalną. Główną postacią tym razem stanie się lekarz medycyny sądowej - Marek Zadrożny. Powieść ukaże się 17 października. Więcej opowiem Wam już niedługo, a na razie krótki opis i okładka:

Lato w Warszawie, pomimo leniwej, wakacyjnej atmosfery, obfituje w serię dziwnych samobójstw. Lekarz medycyny sądowej Marek Zadrożny zaczyna przyglądać się kolejnym przypadkom. Wbrew opinii policji samobójstwa wydają mu się podejrzane. Na palcu jednej z ofiar znajduje kawałek czerwonej nitki. Podobny znajduje we włosach innej zmarłej. Nikt jednak nie wierzy w jego teorie, a on sam zaczyna zastanawiać się, czy ma paranoję. Tymczasem Joanna Skoczek, wygadana lekarka psychiatrii, wraca do stolicy po urlopie. Wciąż usiłuje otrząsnąć się po tym, jak ledwie uniknęła śmierci z rąk Tajemniczego Wielbiciela. Postanawia pomóc koledze.
Czy Marek naprawdę jest na tropie zbrodni? A może to tylko jego paranoja?Ostatnia zapowiedź dotyczy zbioru opowiadań, do którego mogłam dołączyć z moim utworem pt. "Syrenka", inspirowanym prawdziwą historią.  :) 
Antologia "Zabójczy pocisk: Polska krew" ukaże się już 31.10.2018 r.

Opis wydawcy:
15 najgłośniejszych spraw. 15 najlepszych polskich pisarzy.
Polscy mistrzowie gatunku wzięli na warsztat głośne sprawy kryminalne, którymi żyła cała Polska: precyzyjnie zaplanowane zabójstwa bossów polskiej mafii, morderstwa na zlecenie, zbrodnie popełniane w afekcie, tajemnicze zniknięcia. 
Do czego zdolny jest człowiek zaślepiony żądzą zysku? Jaka zemsta grozi za upokorzenie? Co przeżywa udręczona kobieta szefa gangu? Jak mafiozi wyrównują rachunki? Czy przed karą da się uciec? 
Te historie przerażają tym bardziej, że wydarzyły się naprawdę. 
Kupując tę książkę wspierasz stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce.


Na którą książkę najbardziej czekacie lub czekaliście? Piszcie w komentarzach!
Chciałabym również oficjalnie już ogłosić, że newsletter zaczyna działać. U góry strony znajdziecie link, pod którym można się zapisać :D 

Komentarze

  1. paranoja <3 bo sekretnik już mam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na następną po "Paranoi". "Paranoja" lepsza niż "Obsesja", połknęłam w jeden dzień i chcę więcej!

    OdpowiedzUsuń
  3. Przeczytałam "Obsesje" i "Paranoje", czekam na następne książki 😍

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz