Newsletter i spot "Paranoi"

Wreszcie nadszedł ten dzień! Udało mi się wysłać do Was pierwszy numer newslettera :D Mam duszę na ramieniu, czy wszystko mi się udało i czy mail na pewno będzie Wam się poprawnie wyświetlał. Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach jeśli coś jest nie tak.

Żeby to nie był tylko post informacyjny, mogę wreszcie pochwalić się Wam spotem reklamowym "Paranoi". Świetnie bawiłam się podczas nagrywania. Praca na planie to naprawdę coś trudnego. Nagrywaliśmy ponad pół dnia, a w efekcie możemy pokazać Wam 15 sekundowe nagranie ;) Ja nie wiem jak oni robią te wszystkie filmy!


Komentarze

 1. Przeczytałam "Paranoję"-brawo. Przygodę z Pani książkami zaczęłam intuicyjnie. Tytuł na stronie"Ja Diablica" bardzo mnie zaintrygował. Kupiłam książkę, którą "połknęłam" w ciągu 2 wieczorów a potem szukałam dalszych części nie mogąc się doczekać ciągu dalszej historii.
  Pisze Pani świetnie, z humorem i z pomysłem. Pani książki są świetnym lekiem (oprócz wit.D) na jesienno-zimową handrę ;) Czekam na następne części cyklów lub nowe pomysły. Trzymam mocno kciuki i życzę w Nowym Roku nieustającego natchnienia literackiego, zdrowia i wszystkiego czego Pani sobie życzy. Gdyby miała Pani spotkanie w Gdańsku, bardzo chętnie przyjdę;)
  Już Panią lubię...Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie kolejna część?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak :) Pomysł na kolejny tom już powoli układa mi się w głowie. Tytuł najprawdopodobniej będzie brzmiał "Mania". Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Bardzo się cieszę :)) już nie mogę się doczekać :)

   Usuń

Prześlij komentarz