Spot "Paranoi" już niedługo!

Już niedługo (a dokładniej chyba nawet jutro!) będę mogła się z Wami podzielić spotem reklamowych do powieści "Paranoja". Razem z Igorem mieliśmy okazję wczuć się w role Joasi i Marka, głównych bohaterów. Za kamerą stanął genialny Wojtek Biały. A dzisiaj możecie zajrzeć za kulisy i zerknąć na zdjęcia oraz nagranie z backstage'u.

Po raz pierwszy miałam okazję wcięcia udziału w takim przedsięwzięciu. Już kilka razy stanęłam po drugiej stronie aparatu fotograficznego, ale po raz pierwszy robiłam coś więcej niż uśmiechanie się i "nie mruganie" xD To było niesamowite doświadczenie! W tle cały czas dudniła muzyka, która zostanie wykorzystana w spocie, migały światła, był nawet filmowy klaps! Magia ;)

Sam wygląd budynku studia nagraniowego poważnie zastanawiał. Razem z Igorem i z Małgosią Danowską, która pracuje w dziale promocji W.A.B., na początku się zgubiliśmy. Poszliśmy zupełnie w innym kierunku, dostaliśmy się niechcący do redakcji jednego z czołowych magazynów, gdzie poczęstowano nas kawą zanim się okazało, że zupełnie pomyliśmy budynki. Dopiero po dłuższej chwili dotarliśmy na miejsce.

I kto by zgadł, że studio jest właśnie tutaj? ;)

Oczywiście najpierw należało zrobić makijaż i dobrać stroje. Przymierzanie ubrań na sesje zawsze jest najprzyjemniejsze. W sukience, którą miałam na sobie podczas nagrania, od razu się zakochałam. Butów nie obdarzyłam tym samym uczuciem, ale sami zobaczcie na zdjęciu jak wyglądały. Do dzisiaj się zastanawiam jakim cudem nie skręciłam nogi, a nawet zdołałam przejść w nich kilka metrów ;)

Takie buty!

Makijaż nikogo nie omija! Nawet Igor musiał przypudrować nos i wzburzyć włosy! Chociaż i tak miał więcej szczęścia ode mnie, bo mógł spacerować w trampkach.


Podczas kilkugodzinnego nagrania było oczywiście mnóstwo zabawy. W studio znaleźliśmy trochę dziwnych gadżetów, z którymi nie sposób było nie zrobić sobie zdjęcia.

fot. Gosia Malaczek

Wojtek na szczęście cierpliwie znosił wygłupy! :DNagranie zza kulis:


A w nagraniu wzięli udział:
Ja - w roli dr Joanny Skoczek
Igor Mróz - dr Marek Zadrożny
Wojtek Biały - kamera, reżyseria, scenariusz
Sukubizm - efekty wizualne
Gosia Malaczek - światło, kamera, akcja
Iwona Gzik - makijaż i stylizacja
Małgorzata Danowska z W.A.B. - wsparcie moralne

Oryginalny montaż spotu wykonał Krzysztof Wierzbicki, film and more. Z kolei nagraniem z backtege'u zajął się mój mąż - Janek :)

Co sądzicie o filmiku? :D Fajny?


Komentarze

  1. Ciężkie jest życie autora poczytnych książek. Musi nosić Taaakie buty. Ale film ciekawy.
    Przy okazji. Czy dla subskrybentów już zapisanych mógłby się nie wyświetlać zachęcacz? Przeszkadza, szczególnie w telefonie. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety nie można usunąć guzika subskrypcji dla osób, które już go kliknęły. Drogą przez mękę było przekonanie platformy bloggera, żeby w ogóle pozwoliła wpisać ten guzik w swój kod źródłowy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz